Монітор 27″ Samsung Odyssey Gaming G3A (LS27AG304NUXEN)
Наявність:
Немає в наявності
Наявність та ціну уточнюйте
Діагональ екрану 27″ (68 см)
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
Співвідношення сторін 16:9 Wide Screen
Тип матриці VA
Підсвічування матриці WLED (Світлодіодна)
Покриття екрану Антиблікове покриття
Кути огляду, горизонтальні/вертикальні 178 ° / 178 °
Час реакції матриці (Gray to Gray) 1 мс
Розмір пікселя Немає даних
Яскравість 250 кд/м²
Максимальна кількість кольорів Немає даних
Інтерфейси підключення HDMI x 1
DisplayPort x 1
Вихід на навушники
Кути нахилу дисплея HAS (регулювання по висоті) ~ 120 мм
Tilt (нахил) – ~ 20º (назад), ~ 5º (вперед)
Swivel (поворот по горизонталі) ~ 15º в кожну сторону
Pivot (поворот екрану)
Частота розгортки, горизонтальна/вертикальна 144 Гц
Потужність споживання 26 Вт
Параметри електроживлення 240 В, 60 Гц
Габарити З підставкою: 618,2 x 520,5 x 218,0 мм
Без підставки: 618,2 x 377,2 x 77,5 мм
Можливість кріплення на стіну (VESA) 100 x 100 мм
Вага 5.3 кг
Комплект поставки Монітор
Блок живлення
Кабель інтерфейсний HDMI
Колонки Ні
Колір Чорний матовий
Гарантія 24 місяці
Діагональ дисплея
27" – 28,9"
Виробник
Samsung
Роздільна здатність дисплея
1920×1080 (Full HD)
Частота оновлення
144 Гц
Тип матриці
VA
Покриття дисплея
Матове
Співвідношення сторін
16:9
Роз'єми
HDMI, DisplayPort
Час відгуку
до 2 мс
Вбудовані колонки
Немає
Вбудована веб-камера
Немає
Особливості
VESA
100×100 мм